Bizi yakından tanımak ister misiniz?

2012 yılında faliyet göstermeye başlayan ERM Dantel ve Tekstil Aksesuarları San. Dış. Tic. Ltd. Şti 1000 m2 alan üzerinde imalatını gerçekleştirmektedir.
Ağırlıklı olarak güpür ve brode olmak üzere dantel (polyester, naylon,pamuk vs) ve tül imalatımız Sakarya’da 1000 m2 kapalı alan üzerindeki kurulu tesisimizdedir.
Kalite ve yüksek standartlara verdiğimiz önem açısından dünya markaları ile çalışmakta ve ara üreticilerimizi özenle seçerek (boyahane, fason üretim) bu standartlara uygun üretim yapmaktayız.

Başlıca müşterilerimiz, Inditex grubu markaları, Primark, Mark&Spancer, George, Tchibo, Esprit, C&A, New Look, NKD, Bestseller Grubu, LC Waikiki’ den oluşmakta olup amacımız bünyemize katacağımız yeni müşterilerimiz ile yolumuza devam etmektir.

Hedefimiz müşterilerimizin özel desen tasarımlarına ve bizlerden talep ettikleri bünyemizdeki ürünlerimizden seçilen numunelerde hızımızı her geçen gün arttırmaktır. Bu hedef doğrultusunda Türkiye’de bir kaç üreticide bulunan numune makinemiz ve puncher ekibimiz ile müşterilerimizin özel desenlerine maximum iki iş günü içerisinde cevap vermekteyiz. Erm dantel olarak amacımız üretim ve tasarımı ileri teknoloji ile buluşturarak güpür ve brode dünyasının üst sıralarında yer almaktır.

Would you like to get to know us more?

ERM Lace and Textile Accessories was established in 2012that facilitates its production on an area of 1000 m2 in Sakarya/Turkey. Our production consists mainly of brode and guipure following of lace (polyester, nylon, cotton, etc.) and tulle in our own production facility. In terms of the importance we attach to quality and high standards and giving service to world brands by carefully selecting our intermediate producers (dyehouse, contract manufacturing) and produce in accordance with approved standards of brands.

Our main customers consist of Inditex, Primark, Marks & Spencer, George, Tchibo, Esprit, C&A, New Look, NKD, Bestseller Group, LC Waikiki. Our aim is to continue sharing our values and partnership with our existing customers as well as continuing our journey by adding new customers. Our goal and mission is to serve our customers with an increased speed for special patterned designs of our customers and also offer our own collection in order to meet demands and fulfill customer needs. We are gaining this service with our very rarely found brode sampling machines and our puncher & design team in house, we are offering to develop the design within 2-3 days. As ERM our perspective of mission is to be at the top of the World’s guipure and brode production by combining production and design with advanced technology.

Inditex grubu
Primark
Mark&Spancer
George
Tchibo
Esprit
C&A
New Look
NKD
Bestseller Grubu
LC Waikiki
H&M
ZARA

TASARIM VE ÜRÜN GELİŞTİRME

RESEARCH AND DEVELOPMENT

Tasarım ekibimiz müşterilerimizin talepleri ve gelişen trendler doğrultusunda dünyadaki trendleri takip ederek aynı zamanda puncher ekibimiz ile koordineli olarak çalışarak ar-ge ve koleksiyonlarımızı hizmet verdiğimiz müşterilerimize en uygun olacak şekilde oluşturmaktadır.

Brode ve güpürle birlikte yürüyen işimizde, dokuma kumaş grubuna adım atmak adına 2017 yılı sonunda Bursa’da kendi tezgahları olan PENA Kumaş ile bir ortaklık oluşturduk, Güneşli’de yeni ofisimizde 1000 m2 alan üzerinde tek çatı altında birleşerek müşterilerimize daha zengin ürün çeşitliliği ile hizmet vermekteyiz.

ERM Dantel olarak her geçen gün sektöre yenilikler katarak. çevreye zarar vermeyen, doğayla barışık ve insan sağlığını ön planda tutan üretim yapmaya devam edeceğiz.

Our design team follows the trends in the world in line with the demands of our customers and developing trends by working coordinately with our puncher team to create our R & D and collections in a way that best suits our customers. We formed a partnership with PENA Fabric, which has its own looms in Bursa/Turkey in order to step serve our customers with our fabric department as well as brode and guipure. We unite under a single roof on an area of 1000 m2 in our new office in Güneşli and serve our customers with a richer product range.

As ERM we believe in adding innovation to the sector every day and we will continue to produce in an environmentally friendly and harmless way by giving respect to human and nature.